english versiongerman version

s

dgn transportD.G.N Transport Dariusz Nowak. Nasze ciągniki to wysokiej klasy sprzęt zapewniający kierowcom komfortowe warunki pracy, co gwarantuje bezpieczną i terminową realizację zleceń.Przewozy wykonujemy taborem własnym, jak również korzystamy z usług podwykonawców w ramach stałych umów.

Poprzez stały rozwój, ciągle doskonalenie i unowocześnianie naszej firmy dostosowujemy jakość wykonywanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

Świadcząc usługi na konkurencyjnych warunkach dążymy do zbudowania silnego przedsiębiorstwa będącego rzetelnym partnerem w biznesie.Usługi świadczymy w oparciu i o profesjonalną kadrę spedytorów jak i doświadczonych kierowców.

 

dgn transportDo kompleksowej obsługi naszych Klientów wyznaczamy osoby, które utrzymywać będą stały kontakt z dostawcami i klientami, dla zapewnienia stałej współpracy i sprawności obsługi przewożonych towarów.Mamy bezpośrednią łączność telefoniczną z każdym z naszych samochodów (System GPS).

W ramach stałych umów współpracujemy z najbardziej rzetelnymi przewoźnikami zajmującymi się wykonywaniem usług transportowych na terenie całej Europy, co zapewnia profesjonalne usługi polegające przede wszystkim na terminowych dostawach towarów.

Firma Handlowo-Transportowo-Spedycyjna D.G.N Transport Dariusz Nowak, prowadzi działalność w zakresie organizowania przewozów międzynarodowych i krajowych.Specjalizujemy się w przewozach paliw, chemii neutralnej jak i produktów podlegających ADR. Do realizacji w/w zadań posiadamy:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą zachęcamy do kontaktu z nami: 606-247-085.

Copyrights DGN Transport